Jeugdfonds Cultuur Etten-Leur

Deel dit

Te weinig geld voor het volgen van muziek-, dans-, theater- of beeldende lessen?
Het Jeugdfonds Cultuur Etten-Leur helpt!

Geen geld om mee te doen?
Uw kind wil graag op muziekles, streetdance, schilderen of aan theater doen en is er thuis te weinig geld? Het Jeugdfonds Sport & Cultuur (voorheen Jeugdsportfonds / Jeugdcultuurfonds) helpt! Het fonds betaalt voor kinderen en jongeren tussen de 4 en 18 jaar uit de gemeente Etten-Leur het lesgeld en eventueel de spullen zoals dansschoenen of de huur van een instrument. Per kind is er een bedrag van maximaal €450 per jaar beschikbaar.

Zo kan uw kind meedoen!
U kunt zelf geen bijdrage aanvragen. Daar is een intermediair voor nodig. Bijvoorbeeld de leerkracht, buurtsportcoach, schuldhulpverlener, jeugdhulpverlener of het sociaal wijkteam. Het lesgeld wordt direct betaald aan de club of instelling waar het kind op les gaat.


Hoe werkt het?

Stap 1:
Vraag aan de juf of meester op school, de buurtsportcoach, schuldhulpverlener of bij het sociaal wijkteam of hij/zij een aanvraag bij het Jeugdfonds Sport & Cultuur voor u kan doen. Zie onderstaand overzicht voor de huidige intermediairs in Etten-Leur of neem contact op met Ilse Jaspers, relatiebeheerder Jeugdfonds Cultuur Etten-Leur, via info@nieuwenobelaer.nl. Zij kan u in contact brengen met een voor u passende intermediair.

Stap 2:
De intermediair doet, in overleg met u, een aanvraag. Dat gaat heel gemakkelijk online.

Stap 3:
De intermediair hoort meestal binnen een week of de aanvraag goedgekeurd of afgekeurd is en laat dat weten.

Stap 4:
Als de aanvraag goedgekeurd is, kunt u uw kind aanmelden bij de club, dans- of muziekschool of andere organisatie waar uw kind op les wil. Het fonds betaalt het lesgeld direct aan de lesgever. U ontvangt zelf geen geld.


Waar kan uw kind op les?

Maar ook bij een andere aanbieder is mogelijk. Deze dient wel eerst goedgekeurd en geregistreerd te worden bij het Jeugdfonds Sport & Cultuur zodat het lesgeld rechtstreeks naar hen overgemaakt kan worden. Uw intermediair zal dit in samenwerking met de relatiebeheerder voor u regelen.


Mirte Oostrom (relatiebeheerder) m.oostrom@nieuwenobelaer.nl
 Surplus Welzijn info@surpluswelzijn.nl
 Leman Citak (Surplus Welzijn) Leman.citak@surpluswelzijn.nl
 Canan de Jongh-Ozturk (Impegno West-Brabant) c.dejonghozturk@impegno.nl
 Iris Hollaar (Juzt) i.hollaar@juzt.nl
 Leergeld Noord-West Brabant info@leergeldnoordwestbrabant.nl
 Donna Brouwer (Amarant) d.brouwer@amarant.nl
 Marie-José Jaspers (Stichting Leerzaam) detovelaars@stichtingleerzaam.nl
 Mirte Oostrom (Nieuwe Nobelaer) m.oostrom@nieuwenobelaer.nl
 Steffi van Peperstraten (Nieuwe Nobelaer s.vanpeperstraten@nieuwenobelaer.nl
 Claudia Verlind (Danspas) claudia@danspas.com

Jeugdfonds Cultuur Etten-Leur wordt mede mogelijk gemaakt door: