home • agenda • nieuws • contact • openingstijden • sponsors • pers • zoek • A A A
Voorlezen tijdens de Nationale Voorleesdagen
Nieuwe Nobelaer Bibliotheek
| Terug naar overzicht | ||
| Datum | : | vri, 27/01/2012 |
| Genre | : | |
| Normaal | : | gratis |
*Exclusief aangehechte consumptiebon € 2,10
Op vrijdag 27 januari lezen we om 10.30 uur in de bibliotheek voor uit het boek Mama kwijt van Chris Haughton. Mama kwijt is het Prentenboek van het Jaar 2012. Het voorlezen eindigt met een klein feestje met koekjes en het Mama kwijt lied. Je bent van harte welkom om samen met je peuter en/of kleuter mee te doen aan deze gratis activiteit. Inschrijven is niet nodig.
Mama kwijt
Mama kwijt gaat over een schattig uiltje, dat al slapend uit zijn nest valt en zijn mama kwijt is. Eekhoorn zal ’m wel even helpen, maar dan moet Kleine Uil wel de juiste aanwijzingen geven. Met gebruik van diverse ondersteunende materialen gaan de kinderen op zoek naar Mama Uil. Een boeiende belevenis, die de kinderen actief meeneemt in het verhaal. Uiteraard loopt het boek goed af en wordt Kleine Uil herenigd met Mama Uil.
Voorlezen
De Nationale Voorleesdagen zijn specifiek gericht op ouders van kinderen van nul tot vier jaar en hebben als doel het stimuleren van voorlezen aan baby’s, peuters en kleuters. Voorlezen prikkelt de fantasie, ontwikkelt taalgevoel en bezorgt plezier aan kinderen én ouders. Recent onderzoek onderschrijft het belang van voorlezen aan jonge kinderen voor hun latere schoolcarrière.
Lidmaatschap
Als je je peuter en/of kleuter tijdens de Nationale Voorleesdagen inschrijft als lid van de bibliotheek, ontvang je een lief welkomstcadeautje*: een vingerpoppetje van Kleine Uil. Bibliotheeklidmaatschap voor kinderen is gratis tot 18 jaar.
*zolang de voorraad strekt







